کمپین دکورشاپ


خرید چراغ خواب و آباژور به همراه مدل و قیمت

 تاریخ : دسامبر 13, 2020 |   نویسنده : علی شکری

آباژور یکی از لوازم روشنایی و دکوراتیو فضاهای داخلی است . در واقع آباژور لوستری است که قابلیت جا به جایی دارد .آباژور یک منبع نور فرعی و غیر مستقیم  است که با ایجاد سایه ها ولایه هایی از نور در محیط باعث ایجاد حس رویایی و تاکید بیشتر در محیط مورد استفاده می شود .

به هنگام خرید آباژور نکات زیادی هست که توجه به آن باعث می شود که پس از خریدتان رضایت کافی را از انتخاب خود داشته باشید. به هنگام انتخاب و خرید آباژور باید توجه کنید که آباژور انتخابی شما متناسب با دکوراسیون منزلتان باشد وباید بدانید  هدف ازخرید آباژور صرفا کاربرد دکورا اتیو آن است یا از آباژور خود انتظار تامین نور محیط را دارید و متناسب با آن باید انتخاب کنید . آباژورها دارای ابعاد و اشکال متفاوتی مانند مربع ،مستطیل و…و در جنس های شیشه ای ،پلاستیکی ،کاغذی پارچه ای مانند پارچه ابریشم و کتان وپوست و …..هستند. باید، با توجه به هدف و بوجه ی خود آباژور مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید .دراین مقاله ما می خواهیم ضمن معرفی انواع آباژور های موجود به بررسی چند مدل از لوکس ترین آباژور ها بپردازیم با ما همراه باشید .

انواع آباژور :

آباژور ایستاده

آباژور پایه دار

آبازور رو میزی

چه آباژوری متناسب با چه دکوراتیوی است :این موضوع که آبا ژور انتخابی شما متناسب با دکوراتیو محیط شما باشد بسیار مهم است زیرا همان طور که یک آباژور مناسب می تاند باعث زیبایی و جلوی محیط شما بشود . انتخاب آباژور نادرست نیز می تواند باعث برهم خوردن تعادل محیط شما و ایجاد حالت اغتشاش و بهم ریختگی کند .

اگر شما داری محیطی با دکوراتیو مدرن هستید باید به سراغ آباژور های استوانه ای بروید . اگر کلاسیک است باید به سراغ آباژور های کلاسیک بروید . برای محیطی با دکوراتیو سنتی ،آباژور هایی مخروطی با پایه های چوبی بسیار مناسب است .

تشخیص آباژور کلاسیک از مدرن :معمولا آباژور هایی که داری کلاهک های تک رنگ وساده ،متالیک با پایه های ساده هستند را به عنوالن  آباژور های مدرن و آباژور هایی که دارای کلاهک های چین دار و پایه های مجسمه ای و سنگی و طرح دار هستند را به عنوان آباژور کلاسیک میشناسند .

آباژور بلند یا کوتاه :بهتر است آباژور مورد انتخابی شما دو سوم اندازه ی پایه اش باشد تا نه زیاد بلند ونه زیاد کوتاه به چشم نرسد . اگر شما به دنبال آباژور رو میزی هستید باید به این نکته توجه کنید که،آباژور مورد نظر شما نباید از میزی که قرار است روی آن قرار بکیرئد بزرگ تر باشد ولبه هایش از میز بیرون بزند و بهتر است کلاهک آن متناسب با طرح و مدل میزی که قرار است روی آن قرار بگیرد باشد برای مثلا اگر میز شمکا گرد یا مستطیلی است بهتر است کلاهک آباژور آن نیز گرد یا مستطیلی باشد . از آنجا که آباژور یک محصول تزئینی و دکوراتیو اسنت در ساخت آن قانون خاصی وجود مدارد ولی معمولا براساس یک قانون نانوشته اکثرا آباژور را به گونه ای مسی سازند که کلاهک از پایه بزرگ تر باشد حتی شده یک سانتی متر .

بسته به اینکه دیزاین فضای شما چه سبکی می باشد مدل آباژور انتخابی شما نیز تغییر می کند . اگر شما برای یک محیط با سبک کلاسیک و ویکتوریای و یا سلطنتی که همه ی این سبک ها دارای زرق و برق فراوانی هستند به دنبال یک وسیله دکوراتیو می گردید که علاوه بر زیبا کردن محیط به شما در تمرکز بیشتر به محیط مورد نظرتان کمک کند ما به شما انواع آباژور های برنزی چشمه نور را معرفی می کنیم که ضمن این که این آباژور ها به علت جنس برنزی که  دارند اصالت و شکوه خاصی به محیط شما می دهند . به خاطر طراحی خاصی که دارندو به کاررفتن کریستال های خوش تراش در طراحی آن ها باعث انعکاس نور در آن محیطی می شوند که قرار می گیرند . شما می توانید این آباژور ها را با قیمت پایه ی سه میلیون و خرده ای به بالا برروی وب سایت دکورشاپ مشاهده و خرید نمایید .

افراد زیادی فکر می کنند که آباژور بیشتر مناسب اتاق خواب ها و قرار گیری برروی میز های کنار تختی می باشد باید گفت این یکی از کاربرد های آباژور می باشد . شما می توانید با قرار دادن آباژور حال پایه بلند یا کوتاه براساس سلیقه ی خود لایه هایی از نور را درمحیط خود ایجاد کنید . این کار به اثر بخشی و زیبایی محیط شما کمک به سزایی می کند . اگر خانهی شما یک دیزاین مدرن ،ریال تلفیقی و حتی سنتی داشت می توانید از این تایپ مدل های آباژور چشمه نور برای زیبا تر به نظر رسیدن محیط خود استفاده کنید . شما می توانید این تایپ کارها را با قیمت پایه ی ۸۰۰ هزارتومن خریداری نمایید البته باید گفت که هرروزه برروی وب سایت دکورشاپ محصولات کمپانی چشمه نور تخفیف های باورنکردنی می خورد که شما می توانید با مراجعه به این وب سایت و محصول مورد نظر خود را در صورت داشتن تخفیف با یک قیمت باورنکردنی و مقرون به صرفه خرید نمایید .

محصول فوق یک آباژور و چراغ خواب رو میزی می باشد که علاوه براینکه مناسب فضاهای اتاق خواب ها می باشد از آن می توانید برای دیزاین و نوردهی سالن پذیرایی نیز استفاده کنید این چراغ ها از قیمت ۴۸۰ هزارتومن شروع می شود . شما می توانید نمونه های بیشتری از این کار را برروی وب سایت دکورشاپ مشاهده کنید .

این آباژور بسیار مناسب افرادی با سلیقه ی کلاسیک وطرف دار زرق و برق این سبک می باشد . شما می توانید این آباژور را با شیلد مورد نظر خود نیز سفارش دهید . این تایپ آباژور ها را می توان از قیمت ۴۰۰ تومن به بالا خریداری کرد .

آباژور فوق به جنس برنز می باشد و به علت جنس خاصی که دارد کمی قیمت آن نسبت به آباژور های هم سبک ولی آلمینیومی خود متفاوت است . شما می توانید با قرار دادن این تایپ آباژور ها برروی میز کنسول و یا یک میز شیک پایه بلند به زیبایی محیط خود بی افزایید این کاررا با قیمت ۹۰۰  و خرده تومن می توانید دروب سایت دکورشاپ مشاهده نمایید .باید گفت اگر زمان مراجعه شما محصول مورد نظرتان تخفیف داشته باشد آن را حتی با ۳۰ درصد تخفیف هم می توانید خرید نمایید .

این محصولات نمونه ای از هزاران محصول آباژور و چراغ خواب های تولیدی این کمچانی می باشد شما می توانید با مراجعه به وب سایت دکورشاپ مدل های بیشتر به همراه تخفیف های باورنکردنی آن ها را مشاهده و در صورت پسند به خرید اینترنتی آن اقدام نمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید