چشمه نور یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان صنایع دکوری و به خصوص تجهیزات نور و روشنایی مانند لوستر، انواع لوازم تزئینی، مبلمان، ساعت و سایر لوازم لوکس دکوری و تزئینی منزل می‌باشد. شرکت چشمه نور در سال ۱۳۷۴ رسما تاسیس شد و فعالیت خود را به عنوان یکی از برترین تولیدکننده های ایران و از صادرکنندگان برتر صنایع دکوری در خاورمیانه آغاز کرد. همچنین تاسیس شرکت با مسیولیت محدود چشمه نور درخشان درتاریخ ۱۴/۱۰/۱۳۹۸ به شماره ثبت ۵۵۲۶۴۳ ثبت و امضا ذیل دفاتر تکمیل گردیده است. از آن روز تا به حال ۲۶ سال از تاسیس و شروع فعالیت این شرکت گذشته اما چشمه نور ذره‌ای هدف همیشگی خود یعنی دسترسی راحت مشتریان به بهترین تجهیزات و لوازم لوکس منزل را فراموش نکرده است، همچنین چشمه نور از برترین و اولین ارائه کنندگان خدمات به صورت آنلاین بود و همواره در مسیر ساده سازی خرید و رضایت مشتری پیشتاز بوده است. چشمه نور همواره از همان ابتدا تلاش کرده که در بخش رضایت مصرف کننده، بهترین ها را به ساده ترین و سریع ترین شکل ممکن فراهم کند. در همین راستا همواره تولیدات خود را به روز کرده تا همگان با هر سلیقه ای طبق متد و مد روز دنیا بتوانند از آن ها بهره ببرند و بهترین ها را برای خودشان برگزینند.

 

حوزه فعالیت و اختیارات شرکت چشمه نور

موضوع فعالیت شرکت چشمه نور شامل خرید، فروش، توزیع، تولید، بسته بندی، واردات و صادرات و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، ملزومات دکوری، چوبی، برقی، الکترونیکی، لوازم موبایل، اخذ واعطای نمایندگی شرکت های معتبر داخلی وخارجی، اخذ وام و تسهیلات بانکی به صورت ارزی وریالی ازکلیه بانک ها وموسسات مالی واعتباری داخلی وخارجی، گشایش اعتبارات وال سی برای شرکت نزد بانک ها، ترخیص کالا از کلیه گمرکات داخلی، ایجاد شعب و نمایندگی درسراسرکشور، برپایی غرفه و شرکت درکلیه نمایشگاههای معتبر داخلی وخارجی و همچنین بین المللی،عقد قرارداد باکلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات و پیمان ها اعم از دولتی وخصوصی وبین المللی می باشد. به طور کلی هم مبنای فعالیت‌های متنوع چشمه نور، جلب رضایت مشتریان و مصرف‌کنندگان است و توجه به نیاز و خواست مشتری، بهینه‌سازی مصرف و افزایش توان رقابتی شاکله اصلی برنامه‌های این مجموعه می‌باشد و بخش‌های مختلف این مجموعه، هر یک در راستای اعتلای روزافزون این صنعت در کشور در تلاش‌اند کارخانه چشمه نور هدف خود را توسعه و ترویج محصولات لوکس ایرانی تعریف نموده است و به دنبال ارائه طرح های متناسب با سلیقه بازار می باشد.

 

اعضای اصلی شرکت چشمه نور

اعضا هییت مدیره شرکت چشمه نور عبارت اند از آقای محمد حسین خوشنویسان به سمت عضو هییت مدیره به مدت نامحدود، آقای محمدعلی خوشنویسان به سمت عضو هییت مدیره به مدت نامحدود، آقای احسان خوشنویسان به سمت عضو هییت مدیره به مدت نامحدود و به سمت رییس هییت مدیره به مدت نامحدود، و در نهایت آقای یداله خوشنویسان به سمت مدیر عامل به مدت نامحدود و به سمت عضو هییت مدیره به مدت نامحدود.

 

محل شرکت چشمه نور

در حال حاضر به یاری شما همراهان خوب و دوست داشتنی چشمه نور و لطف همراهان و همکاران در شرکت چشمه نور، چشمه نور بیش از ۳۰۰ عامل فروش و نمایندگی در سطح کشور دارد که همگی مشغول عرضه محصولات چشمه نور می باشند اما نمایندگی صنایع لوستر چشمه نور تنها در استان تهران (نمایندگی مرکزی) مستقر می باشد و عرضه محصولات در استان فوق الذکر تنها از کانال ایشان صورت می گیرد. مرکز اصلی چشمه نور نیز در نشانی فوق قرار دارد: استان تهران ـ منطقه ۱۱، شهرستان تهران، بخش مرکزی، شهر تهران، محله چهارراه سیدعلی، کوچه دکترآقاجان، کوچه شهید محمد صفامنش، پلاک ۱۶، طبقه همکف و کدپستی این مجموعه نیز ۱۱۴۵۷۴۴۱۱۱ می باشد.