درخواست نمایندگی چشمه نور به چه صورت است ؟

قبل از پاسخ به این سوال ابتدا بهتر است کمی از تاریچه ی آن اطلاع پیدا کنید ؛ چشمه نور گرچه کار خود را از هیچ در سال ۱۳۷۴ آغاز کرد، اما حالا با گذشت ۲۶ سال دوستان زیادی پیدا کرده و خانواده‌ی بزرگ و پرجمعیتی شده است ، شاید تعجب کنید اگر بدانید که نمایندگی چشمه نور”بیش از ۳۰۰ عامل فروش در سطح کشور مشغول عرضه محصولات چشمه نور می باشند .

چشمه نور در شهرهایی از جمله تبریز، کرمانشاه، رفسنجان، کرج، اراک، اهر، یزد، بهشر، قوچان، سنندج، آمل، کرمان، قزوین، رشت، گنبد کاووس، بابل، زنجان، رودسر، ساوه، آستان اشرفیه، آباده، بجنورد، گرگان، بندر انزلی، اندیشه، نجف آباد، سمنان، چهارمحال و بختیاری، شاهرود، آذربایجان غربی، بندرعباس، نوشهر و همچنین طبس نمایندگی دارد و به خدمت رسانی مشغول است و آدرس و شماره تلفن هر یک از مراکز زیر در ادامه این نوشته آورده شده است.

مشاهده عاملین فروش چشمه نور

درخواست نمایندگی

عوامل فروش و نمایندگی اصلی چشمه نور

توجه داشته باشید نمایندگی صنایع لوستر چشمه نور تنها در استان تهران (نمایندگی مرکزی) مستقر می باشد و عرضه محصولات در استان فوق الذکر تنها از کانال ایشان صورت می گیرد. تمام شهرها و مراکز نام برده شده تنها عاملین فروش چشمه نور هستند و عرضه محصولات چشمه نور تنها توسط نمایندگی مرکزی در تهران به آدرس تهران – لاله زار نو – بالاتر از منوچهری – خیابان صفامنش – فروشگاه چشمه نور انجام می شود.

علاقه‌مندان به پیوستن به مجموعه چشمه نور

شما همراهان عزیز و همکاران گرامی، جهت درخواست خرید سازمانی، خرید عمده و همچنین اگر میخواهید یکی از عاملین فروش چشمه نور باشید  و خرید به صورت همکاری می توانید از طریق فرم رو به رو درخواست خود را برای ما ارسال کرده، درخواست شما ظرف مدت ۲۴ ساعت پردازش و واحد مربوطه با شما تماس خواهند گرفت ، پس اگر شما هم مایل هستید به باشگاه عاملین فروش چشمه نور بپیوندید و عامل فروش محصولات چشمه نور در شهر خود باشید کافی ست اطلاعات فروشگاه خود را در فرم درخواست نمایندگی ثبت نموده تا کارشناسان فروش چشمه نور در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

نمایندگی

همچنین توجه داشته باشید فیلد های گذاشته شده در بخشی که در گرازش درخواست میباشد ؛  در سایت اجباری می باشد ؛ به همین خاطر در وارد کردن اطلاعات دقت لازم را داشته باشید و در صورتی که هر سوالی برایتان مطرح شده با کارشناسان دکورشاپ در تماس باشید.

درخواست نمایندگی

نمایندگی

درخواست نمایندگی فروش چشمه نور، به چه صورت میباشد ؟

درخواست نمایندگی فروش چشمه نور کار بسیار آسانی است، کافی است اطلاعات خود را به صورت کامل وارد نمایید (حتما توجه داشته باشید که اطلاعات مربوط به فروشگاه باید تکمیل شود) سپس این اطلاعات در اختیار بازاریابان قرار گرفته و ایشان ضمن بررسی صحت و سقم اطلاعات با شما تماس گرفته و شرایط کامل همکاری را در اختیار شما قرار می دهند. در صورتی که توافق اولیه صورت گرفته، مشاور فروش به فروشگاه شما مراجعه نموده و قرارداد همکاری را تنظیم می نماید.

مزایای همکاری با ما چیست ؟

با توجه به تنوع بسیار بالا در تولید و عرضه محصولات، ما آخرین اطلاعات و قیمت را روی وب سایت فروشگاهی شرکت (فروشگاه اینترنتی دکورشاپ) می گذاریم تا هم در زمان شما صرفه جویی نموده و هم دقت شما در سفارش را بالا ببرد. نکته جالب دیگر این است که شما ضمن برخورداری از آخرین اطلاعات مربوط به محصولات و تخفیفات مربوطه، از نظرات مشتریان راجع به هر کالا آگاه شده و برترین محصولات از دید مشتریان را خواهید دانست که در این صورت فروش و موفقیتتان تضمین شده خواهد بود!