شرح گارانتی :

هر محصول نسبت به قیمت و نوع تولید ، بستگی به استفاده شما از آن زمان مشخصی را برای گارانتی در نظر گرفته است .

به عنوان مثال یک سال گارانتی که اکثر محصولات چشمه نور به این صورت می باشد به این شرح می باشد.

تمامی محصولات از زمان تولید تا در مرحله آخر بسته بندی زیر نظر مسئول کنترل می باشد که با ارزیابی تخصصی و کارشناسی محصول تولید شده را به دست مصرف کننده دهیم.

تمامی کالاها برچسب کنترل نهایی صادر شده از چشمه نور را دارند.

شرح گارانتی هر محصول بر روی هر محصول به صورت جداگانه در بسته بندی قرار دارد و قابل مشاهده می باشد تا شما خریداران آن را مطالعه کنید .

گارانتی چشمه نور بر پایه اعتماد هر چه بیشتر شما از خرید و نظارت هر چه بیشتر مسئولین می باشد تا بتوانیم در کنار شما خدمات لازم را ایجاد کنیم.

 

در صورت هرگونه  ایرادی در زمان تحویل کالا بدون استفاده آن و عدم تصحیح ایراد پیش آمده با شماره های پشتیبانی که در سایت مشاهده میشود تماس حاصل نمایید و مشکل پیش آمده را مطرح کنید تا همکاری لازم صورت گیرد.

در صورت تماس با پشتیبانی و اعلام بازگشت محصول آن را به چشمه نور و آدرس موجود در سایت ارسال گردانید. www.chenco.ir

در زمان بازگشت محصولی که از جانب شما خریدار دارای ایراد بوده، کارشناس فنی محصول را ارزیابی و کنترل می کند که عدم هر گونه ایرادی که به دست خود مشتری باشد، محصول را تحویل و محصول جدید دیگری به آدرس فرد خریدار ارسال گردیده می شود.

 

شرایط گارانتی :

  • محصولاتی که جنسیت آن فوم (اسفنج) می باشد پارگی یا برش و یا تغییر شکل مانند: (روبه رو شدن با حرارت – ریخته شدن مواد شیمیایی روی آن – قرار دادن آن در زیر بخاری و سیستم های حرارتی – فشار آوردن بیش از حد به محصول – قرار دادن در محیط با گردغبار بیش از حد ) شامل گارانتی نمی باشد.
  • قرار دادن محصولاتی که جنسیت آن فوم (اسفنج) می باشد در زیر نور مستقیم خورشید شامل گارانتی نمی باشد.
  • در صورت آتش گرفتن محصول شامل گارانتی نمی باشد.
  • در صورت ریخه شدن یا وارد شدن آب و یا هر محلول مایعی به محصول از گارانتی خارج میشود.
  • اضافه کردن هر چیز دیگری به محصول و ِا قرار دادن بر روی آن محصول شامل گارانتی نمیباشد.

از اولین الویت کارهای  برنامه ریزی شده در چشمه نور رضایت مندی مشتریان و پشتیبانی از شما دوستان می باشد که خدمتی از چشمه نور به شما می باشد. 

محصولات چشمه نور دارای ۱۲ ماه گارانتی از تاریخ خرید شما و ثبت فاکتور در چشمه نور میباشد . توجه داشته باشید ضمانت نیار به استعلام و ثبت از سمت شما ندارد و پس از خرید محصول شما به مدت ۱۲ ماه دارای ضمانت میباشد.