مطالب آموزشی

۲۵ مدل لوستر مدرن برای سقف بلند در دکوراسیون

لوستر مدرن برای سقف بلند در دکوراسیون

بهترین مدل لوستر مدرن برای سقف بلند، لوسترهای آویز مدرن کریستالی و سایر لوسترهای آویز هستند. لوسترهای مدرن علاوه بر ظاهر ساده و شیکی که دارند، نور خوبی در محیط ایجاد می کنند. این لوسترها یکی از المان های جذاب برای نورپردازی دکوراسیون خانه های مدرن محسوب می شوند. برای انتخاب و خرید بهترین مدل لوستر برای خانه هایی با سقف بلند، در این مطلب از وبلاگ چشمه نور همراه ما باشید.

اهمیت استفاده از لوستر مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی با سقف بلند

با نصب لوسترهای آویز مدرن در سالن های پذیرایی با سقف بلند، می توان فضایی جذاب همراه با یک نورپردازی ایده آل را تجربه کرد. لوستر مدرن برای سقف های بلند، نه تنها در محیط خانه بلکه در فضاهای تجاری و اداری هم موجب زیبا شدن محیط می شود. لوسترهای مدرن به خاطر داشتن سبک ساده و شیک، موجب زیباتر شدن دکوراسیون داخلی می شوند. انواع لوستر مدرن با اشکال هندسی جذاب و خطوط ساده با متریالی مانند فلز، کریستال و شیشه تولید می شوند. لوسترهای مدرن به ویژه لوسترهای مدرن آویز با طراحی بی نظیرشان، هماهنگی زیادی با سقف های بلند دارند.

 لوستر مدرن برای سقف بلند

  1. تحول در ارتفاع و ابعاد فضا: سقف بلند معمولاً فضایی بزرگ و بازتر ایجاد می‌کند. استفاده از یک لوستر مدرن با ارتفاع مناسب می‌تواند این احساس فضایی را تا حد زیادی تقویت کند و به طراحی داخلی زیبایی و ابهام بخشی ببخشد.
  2. جلب توجه و تزئین فضا: لوسترهای مدرن با طراحی‌های خلاقانه و منحصر به فرد، توانایی جلب توجه را دارند و می‌توانند به عنوان نقطه تمرکزی در فضای با سقف بلند عمل کنند. طرح و شکل لوستر می‌تواند با توجه به استایل داخلی فضا انتخاب شود و به آن یک لمس شخصیت ببخشد.
  3. نورپردازی مناسب: لوسترهای مدرن معمولاً با استفاده از تکنولوژی‌های نورپردازی پیشرفته، نور متناسب و مناسب را فراهم می‌کنند. در فضاهای با سقف بلند، استفاده از یک لوستر می‌تواند نور را به طور یکنواخت و به طور متعادل در سراسر اتاق پخش کند و احساس راحتی و روشنایی را تقویت کند.
  4. اضافه کردن لمس مدرن و زیبایی: استفاده از لوسترهای مدرن در طراحی داخلی، فضا را به شکلی مدرن و متفاوت تر تزیین می‌کند. این لوسترها معمولاً از مواد متنوعی مانند شیشه، فلز و یا کریستال ساخته می‌شوند که باعث افزایش زیبایی و شکوه فضا می‌شود.
  5. تعادل بین اجزا: در فضاهای با سقف بلند، می‌توان با استفاده از یک لوستر مدرن مناسب، تعادلی بین اجزا و ارتباط بین فضاهای بالا و پایین را برقرار کرد. این لوسترها به عنوان یک پل ارتباطی بین طبقات فضا عمل می‌کنند و اتاق را زیبا و هماهنگ می‌کنند.
مطلب مرتبط  انواع جدیدترین مدل لوستر ترند 2023

چراغ آویز چشمه نور کد A6363/6H-BK مشکی (ریموت دار)

چراغ آویز چشمه نور کد A6363/6H-WT سفید (ریموت دار)

چراغ آویز چشمه نور کد A6363/6H-G طلایی (ریموت دار)

چراغ آویز چشمه نور کد A6397 زیتونی

چراغ آویز چشمه نور کد A6394 زیتونی

چراغ آویز چشمه نور کد A6386/1H-WT سفید (ریموت دار)

چند فاکتور مهم برای خرید لوستر مدرن برای سقف بلند

با در نظر گرفتن نکاتی که در ادامه به آنها اشاره می کنیم، می توانید بهترین طرح لوستر مدرن برای سقف بلند را انتخاب کنید.

 لوستر مدرن برای سقف بلند

لوستر مدرن برای سقف بلند

 لوستر مدرن برای سقف بلند

  • اندازه و ابعاد لوستر مدرنی که انتخاب می کنید، باید با ابعاد اتاق مورد نظر هماهنگی داشته باشد. اگر فضای مورد نظر خیلی بزرگ است، می توانید یک لوستر مدرن بزرگ انتخاب کنید.
  • مزیت سقف های بلند این است که به شما اجازه می دهند تا از لوسترهای مدرن آویز بزرگ با طراحی خاص استفاده کنید. در زمان خرید لوستر مدرن برای سقف بلند، باید به فضای بین سقف و زمین توجه داشته باشید.
  • اگر فضایی که می خواهید لوستر را آنجا نصب کنید به نور زیادی نیاز دارد، بهتر است از لوسترهایی با لامپ های بیشتر استفاده کنید. یکی از بهترین انتخاب ها، لوسترهای مدرن با لامپ های ال ای دی هستند؛ چون نور زیاد و یکنواختی ایجاد می کنند.

لوستر ۱۰۲ شعله چشمه نور کد ۲۶۳۰/۱۹

لاینر چشمه نور کد ۳۰*۸۰/P2698 طلایی طوسی

چراغ آویز چشمه نور کد MO 4413/55

لوستر ۱۷ شعله چشمه نور کد N2629/80×۳۰

لوستر ۱۶ شعله کریستالی چشمه نور کد MO4401/80-BK

لوستر ۱۲ شعله چشمه نور کد MO4430/50 طوسی

مناسب ترین مدل لوستر برای خانه هایی با سقف بلند

با توجه به اهمیت زیاد نورپردازی در طراحی داخلی، انتخاب یک لوستر مدرن برای سقف های بلند، اهمیت زیادی در ایجاد دکوراسیونی زیبا دارد. لوسترهایی که در این فضا استفاده می شود، باید پخش نور خوب و یکنواختی داشته باشد و فضا را به خوبی روشن کنند.  در حقیقت استفاده از لوستر مدرن برای سقف بلند با نورپردازی مناسب، به عنوان یکی از المان های دکوراتیو اهمیت زیادی دارد.

 لوستر مدرن برای سقف بلند

لوستر مدرن برای سقف بلند

 لوستر مدرن برای سقف بلند

لوستر مدرن برای سقف بلند

 لوستر مدرن برای سقف بلند

لوستر مدرن برای سقف بلند

لوسترهای آویز مدرن کریستالی با رشته های بلند و کریستال های ریز و درشت، یکی از بهترین انواع لوستر مدرن محسوب می شوند. مهم ترین ویژگی این لوسترهای آویز، قابل تنظیم بودن آنها است. علاوه بر این لوسترها، لوسترهایی آویز با حباب های شیشه ای جذاب، یکی دیگر از بهترین مدل لوستر مدرن برای سقف بلند هستند. حباب های شیشه به وسیله رشته هایی در ارتفاع مختلف از این لوستر آویزان هستند. این آویزهای بلند و کوتاه موجب جذابیت بیشتر این لوستر می شوند.

مطلب مرتبط  ایده های طراحی اتاق مهمان

لوستر ۲۰ شعله چشمه نور کد S3662/8 مشکی

لوستر ۸ شعله چشمه نور کد S3520/4+4

لوستر ۱۲ شعله چشمه نور کد M3436/6 طلایی

لوستر ۱۰ شعله چشمه نور کد M3423/5+5-AO آنتیک

لوستر ۱۲ شعله چشمه نور کد S3688/6GWT

چراغ آویز چشمه نور ۷ شعله کد S3555/7B رنگ آنتیک

جمع بندی

انواع لوستر مدرن برای سقف بلند، دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. با نصب این لوسترهای جذاب، محیط های با سقف بلند، با شکوه و بی نقص دیده شوند. برای ساخت بعضی از این لوسترهای مدرن، از طراحی های مدرن و خطوط ساده استفاده می شود. این طراحی های خاص جلوه شیک و متفاوتی به محیط می دهد.برای تولید لوسترهای مدرن از تکنولوژی نورپردازی پیشرفته استفاده می شود و امکان کم و زیاد کردن نور با ریموت وجود دارد.

برای خرید بهترین و جدیدترین لوسترهای مدرن برای سقف بلند می توانید به فروشگاه چشمه نور مراجعه کنید.

لوستر مدرن
لوستر کریستالی
لوستر مولکولی
لوستر فلزی

دیدگاهتان را بنویسید