مطالب آموزشی

۲۵ مدل لوستر خوشگل و شیک برای خانه مدرن شما

25 مدل لوستر خوشگل و شیک برای خانه مدرن شما

با خرید یک لوستر خوشگل و شیک علاوه بر نورپردازی خوب، دکوراسیون و دیزاینی جذاب خواهید داشت. لوسترها همیشه یکی از مهم ترین المان ها برای نورپردازی خانه ها هستند. با نصب یک لوستر جدید و شیک در اتاق پذیرایی یا نشیمن، دکوراسیون خانه شما زیباتر می شود. اگر به دنبال یک لوستر زیبا و شیک برای دکوراسیون خانه مدرن خود هستید، تا انتهای این مقاله از وبلاگ چشمه نور ما را همراهی کنید.

لوستر خوشگل

لوستر کریستالی خوشگل و مدرن

راهنمای خرید لوستر خوشگل و شیک

برای داشتن خانه ای شیک، خرید یک لوستر خوشگل و مدرن که با دکوراسیون تناسب دارد، امری ضروری است. لوستر باید با توجه به ابعاد اتاق و همچنین سبک دکوراسیون خانه انتخاب شود. مناسب ترین لوستر برای خانه هایی مدرن، لوسترهای ساده سبک مدرن هستند. لوسترها و آویزهای مدرن در تمام بخش های خانه مانند اتاق پذیرایی، اتاق خواب و حتی آشپزخانه قابل استفاده هستند. قبل از خرید لوستر مطمئن شوید که طراحی و رنگ لوستر با دکوراسیون خانه شما هماهنگی دارد.

چند مدل لوستر سقفی مدرن

چند مدل لوستر سقفی مدرن

آشنایی با مدل های لوستر مدرن و شیک

لوستر خوشگل سقفی

لوستر سقفی شیک و خوشگل

لوستر خوشگل

خرید انواع لوستر برای محل کار و خانه

خرید انواع لوستر برای محل کار و خانه

لوسترهای خوشگل و شیک متناسب با دکوراسیون، در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند. تنوع لوسترها به قدری زیاد است که به راحتی می توانید طرح و مدل لوستر مورد نظر خود را پیدا کنید. معیارهای مختلفی از جمله نوع لامپ، نورپردازی و شکل ظاهری لوستر برای تقسیم بندی لوسترها وجود دارد. در ادامه به معرفی مدل های مختلف لوستر می پردازیم.

  • لوستر آویز: لوسترهای آویز در مدل های تک شاخه و چند شاخه موجود هستند. این مدل لوستر را می توان در فضاهای مختلف از جمله اتاق پذیرایی، اتاق نهار خوری و راهرو نصب کرد. مهم ترین ویژگی این لوستر خوشگل، تنوع بالای این لوستر است. بعضی از این لوسترها، رشته های بلند و پر از کریستال دارند و فضایی مدرن به وجود می آورند.
  • لوستر سقفی: لوسترهای سقفی مدرن یکی دیگر از مدل های زیبای لوستر مدرن هستند. این لوسترها متشکل از یک صفحه هستند که روی سقف نصب شده است و صفحات بعدی با ارتفاع کم روی آن قرار می گیرند. از نمونه های زیبا و پرکاربرد این لوستر خوشگل و شیک می توان به لوسترهای سقفی ال ای دی و لوستر مدرن smd اشاره کرد.
  • لوستر شاخه ای: لوسترهای شاخه ای بیشتر در سبک کلاسیک تولید می شوند ولی لوسترهای مدرن شاخه ای هم در بازار وجود دارد. اگر از افرادی هستید که ترجیح می دهید در محیط مدرن لوستر کلاسیک نصب کنید، آویزهای شاخه ای مدرن بهترین انتخاب هستند. این مدل لوستر خوشگل در مقایسه با مدل کلاسیک، شاخه های کمتری دارد و طراحی شاخه های آن به سبک مدرن است.
لوستر سقفی با آویز کریستال

لوستر سقفی با آویز کریستال

لوستر خوشگل

 

مطلب مرتبط  با این 5 مدل لوستر مدرن مشکی چشمه نور، دکوراسیون منزلتان را متحول کنید

لوستر خوشگل

 

 

لوستر خوشگل

 

سوالات متداول در مورد انتخاب لوستر

در صورت کوتاه بودن سقف خانه کدام مدل لوستر مناسب است؟

لوسترهای سقفی بهترین انتخاب برای خانه هایی با سقف کوتاه هستند و روشنایی مناسبی در محیط ایجاد می کنند.

کدام مدل از لوسترها نورپردازی بهتری دارند؟

اگر هدف اصلی شما از خریدن یک لوستر خوشگل، بیشتر جنبه نورپردازی آن باشد، لوستری انتخاب کنید که جنس محفظه چراغ های آن شیشه ای باشد. شیشه های روشن و شفاف، پرتوهای نور را بهتر و بیشتر پخش می کنند.

لوستر خوشگل

 

لوستر خوشگل

لوستر مدرن حلقه ای

لوستر خوشگل

لوستر آویز مدرن و شیک

 

لوستر برای اتاق خواب

لوستر خوشگل

لوستر شیک و لاکچری اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی

لوستر خوشگل

لوستر خوشگل

لوستر خوشگل

جمع بندی

قیمت لوسترهای خوشگل و شیکی که در بازار وجود دارد، بستگی به جنس و سبک لوستر دارد. نورپردازی و میزان نور لوستر اهمیت زیادی دارد و بهتر است لوستری انتخاب کنید که نور مناسبی در محیط ایجاد می کند. برای نورپردازی فضای اتاق پذیرایی خانه های مدرن می توانید از تلفیق نورهای گرم و سرد استفاده کنید. با استفاده از این نورها، فضای دلنشینی در سالن ایجاد می شود.

فروشگاه دکورشاپ عرضه کننده انواع لوسترهای شیک و جذاب برند چشمه نور است. برای خرید انواع لوستر به این فروشگاه مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید