مطالب آموزشی

۲۰ مدل لوستر کریستالی مدرن

20 مدل لوستر کریستالی مدرن

یکی از شیک ترین انواع لوستر در دکوراسیون مدرن، لوستر کریستالی مدرن است. این لوسترهای کریستالی در ابعاد و مدل های مختلف و متناسب با هر نوع سلیقه ساخته می شوند. اگر می خواهید دکوراسیون مدرن  خانه خود را با یک لوستر کریستالی زیباتر کنید، در این مطلب از وبلاگ چشمه نور با ما همراه باشید.

ویژگی های لوسترهای کریستالی مدرن

مهم ترین عامل در زیبایی یک لوستر کریستالی مدرن،  شکل و طرح کریستال های آن است. کریستال ها در حقیقت نوعی شیشه هستند که در حدود ۲۴ درصد اکسید سرب دارند. هر اندازه مقدار این اکسید سرب بیشتر باشد، کریستال با کیفیت تر است و در نتیجه درخشش بیشتری دارد. لوسترهای کریستالی به خاطر درخشش و بازتاب نور در محیط، فضای دلنشینی در خانه ایجاد می کنند. در صورتی که در این لوسترهای مدرن از کریستال های اتریشی و بلژیکی استفاده شده باشد، حتی در زمان خاموش بودن هم می درخشند.

لوستر کریستالی مدرن

لوستر کریستالی مدرن

معرفی چند نمونه لوستر مدرن کریستالی

لوسترهای کریستالی مدرن در فضاهای مختلف از جمله اتاق پذیرایی، اتاق نشیمن، بالای میز نهار خوری، راهرو و حتی اتاق خواب قابل استفاده هستند. در بیشتر مواقع کریستال این لوسترها شفاف هستند ولی گاهی در رنگ های طلایی، نقره ای، شامپاینی و برنزی هم ساخته می شوند. لوسترهای مدرن با کریستال های نقره ای، دارای روکش خاصی هستند و به خاطر داشتن حالت آیینه ای، بهترین انتخاب برای دکوراسیون مدرن هستند.  لوسترهای مدرن بیشتر به شکل مستطیلی یا گوشه دار طراحی می شوند ولی با این وجود بعضی از لوسترهای مدرن کریستالی، گرد هستند. در ادامه به معرفی چند مدل لوستر مدرن می پردازیم.

مطلب مرتبط  ارتفاع مناسب لوستر برای اتاق ناهارخوری شما

  • لوستر مدرن سقفی کریستالی: یکی از شیک ترین مدل های لوستر کریستالی مدرن، لوسترهای سقفی هستند. لوستر های سقفی در ابعاد مختلفی طراحی و ساخته می شوند و در فضاهای مختلف قابل استفاده هستند. لوسترهای سقفی مدرن از نظر طرح، قیمت و اندازه تنوع بسیار بالایی دارند.
  • لوستر مدرن آویز کریستالی: این مدل لوستر یکی از بهترین انتخاب ها برای فضاهایی با ارتفاع بلند است. لوسترهای آویز مدرن به خاطر وجود شاخه های کریستالی بلند، جلوه خاص و منحصر به فردی در محیط ایجاد می کنند. لوسترهای کریستالی مدرن آویز برای سالن های پذیرایی بزرگ، انتخاب مناسبی محسوب می شوند.
  • لوستر مدرن خطی کریستالی: لوسترهای مدرن خطی کریستال، یکی از شیک ترین و خاص ترین انواع لوسترهای کریستالی مدرن هستند. لوسترهای خطی بیشتر در بالای اوپن آشپزخانه یا بالای میز نهار خوری نصب می شوند و با ایجاد نور مناسب، محیط را زیباتر می کنند.

لوستر کریستالی مدرن

لوستر کریستالی مدرن

نکات مهم در مورد خرید لوسترهای مدرن کریستال

لوسترهای مدرن برخلاف لوسترهای کلاسیک، دارای شاخه های پر از حباب و براق نیستند و در حقیقت مهم ترین ویژگی آنها طراحی ساده آنها است. در هنگام خرید و انتخاب لوستر کریستالی مدرن، باید فضای خانه را در نظر بگیرید و لوستری متناسب با فضای خانه انتخاب کنید. به عنوان مثال لوسترهای آویز مدرن به هیچ عنوان برای خانه های کوچک که سقف کوتاهی دارند، مناسب نیستند. استفاده از لوسترهای آویز در فضاهای کوچک، موجب کوچک تر دیده شدن محیط می شود. برای فضاهایی مانند راهروی دوبلکس خانه های بزرگ می توانید از انواع لوستر آویز کریستالی استفاده کنید. در ادامه سایر نکات مهم در خرید این لوستر را بررسی می کنیم.

لوستر کریستالی مدرن لاکچری

لوستر کریستالی مدرن لاکچری

لوستر کریستالی مدرن

لوستر کریستالی مدرن

لوستر اتاق خواب کریستالی مدرن

لوستر اتاق خواب کریستالی مدرن

  • کیفیت کریستال
  • ارتفاع سقف
  • فضای مورد نظر
  • جنس بدنه لوستر
مطلب مرتبط  طراحی اتاق خواب ۹ متری

لوستر کریستالی مدرن

لوستر آبشاری کریستالی مدرن

لوستر کریستالی مدرن

لوستر مدرن کریستالی

لوستر سقفی کریستالی مدرن

لوستر سقفی کریستالی مدرن

لوستر کریستالی مدرن

لوستر مدرن کریستالی

لوستر کریستالی مدرن

لوستر مدرن کریستالی

جمع بندی | لوستر کریستالی مدرن

در هنگام خرید لوسترهای کریستالی مدرن باید نوع دکوراسیون خود را در نظر بگیرید. اگر خواهان یک دکوراسیون شیک هستید، لوستری که انتخاب می کنید باید از نظر طرح، رنگ و مدل با سایر وسایل خانه هماهنگ باشد.

فروشگاه چشمه نور عرضه کننده انواع لوستر کریستالی در سبک های مدرن و کلاسیک است. برای خرید انواع لوستر می توانید به وبسایت این فروشگاه مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید