مطالب آموزشی

۱۵ مدل لوستر پذیرایی جدید با قیمت

مدل لوستر پذیرایی جدید با قیمت

در حال حاضر مدل های متنوعی از لوستر پذیرایی جدید در بازار موجود است. لوسترهای پذیرایی علاوه بر ایجاد نور در محیط، نقش قابل توجهی در زیبایی و جذابیت دکوراسیون دارند.   مهم ترین نکته در خرید لوستر پذیرایی، تناسب سبک و طرح لوستر با دکوراسیون کلی خانه است. برای آشنایی بیشتر با جدید ترین مدل های لوستر پذیرایی تا انتهای این مطلب از وبلاگ چشمه نور همراه ما باشید.

فاکتورهای مهم در خرید لوستر پذیرایی جدید

لوستر پذیرایی جدید و مدرن

لوستر پذیرایی جدید و مدرن

لوسترهای پذیرایی در مقایسه با سایر لوسترها، ظاهر زیباتر و ابعاد بزرگ تری دارند.این لوسترها علاوه بر ایجاد نورپردازی، یکی از المان های مهم در دکوراسیون محسوب می شوند و به همین دلیل باید با توجه به سبک دکوراسیون انتخاب شوند. لوسترهای پذیرایی جدید در مدل ها و طرح های مختلفی ساخته می شوند و شما می توانید به راحتی لوستری متناسب با دکوراسیون خود انتخاب کنید. لوسترهای اتاق پذیرایی باید علاوه بر شیک بودن، نورپردازی خوبی داشته باشند و بتوانند نور مناسبی در محیط ایجاد کنند.  در ادامه مهم ترین نکات برای خرید لوستر پذیرایی را بررسی می کنیم.

لوستر 8 شعله چشمه نور کد MO4412/50

لوستر ۸ شعله چشمه نور کد MO4412/50

۳,۵۸۰,۹۰۰ تومان
چراغ آویز چشمه نور کد N2661-60G

چراغ آویز چشمه نور کد N2661-60G

٪۳۶۹,۴۶۴,۰۰۰ ۶,۰۷۷,۹۰۰ تومان

لوستر آویز ۱۲ شعله چشمه نور کد P2630/65

۱۱,۰۸۸,۹۰۰ تومان

لوستر چشمه نور کد MO4429/50 طوسی

۶,۵۰۳,۹۰۰ تومان

لوستر ۱۵ شعله چشمه نور کد P2634/80×۳۰

۱۰,۸۶۸,۹۰۰ تومان
                                             

لوستر ۱۴ شعله چشمه نور کد MO4419/60 مشکی

۷,۹۶۴,۰۰۰ <span “>تومان
  • خرید از یک فروشگاه معتبر
  • در نظر گرفتن قیمت لوستر
  • تناسب جنس و رنگ لوستر با سایر وسایل
  • تناسب ابعاد و ارتفاع لوستر با متراژ خانه
مطلب مرتبط  کاربرد لوستر حبابی در دکوراسیون داخلی

معرفی لوسترهای جدیدترین لوسترها برای اتاق پذیرایی

لوستر پذیرایی جدید

انواع لوستر پذیرایی جدید در سبک های مدرن و کلاسیک و در رنج قیمتی مختلف در فروشگاه چشمه نور موجود هستند. بعضی از لوسترهای مدرن، طرح های کاملاً متفاوتی با لوسترهای قدیمی دارند و شبیه به طرح های هندسی هستند. برای تولید لوسترهای جدید از ترکیب متریال مختلف از جمله فلز، شیشه و چوب استفاده می شود. در ادامه به معرفی چند نمونه از جدیدترین مدل های لوستر اتاق پذیرایی می پردازیم.

  • لوستر خطی مدرن: یکی از شیک ترین مدل های لوستر پذیرایی جدید، لوسترهای خطی هستند که فضای شیک و مدرنی در اتاق پذیرایی ایجاد می کنند. مهم ترین ویژگی لوسترهای خطی این است که نور را به طور یکسان در محیط پخش می کنند.
  • لوستر کریستالی آویز: لوسترهای کریستالی همواره یکی از شیک ترین و جذاب ترین انواع لوسترها محسوب می شوند و در هر دو دکوراسیون مدرن و کلاسیک کاربرد دارند. یکی از شیک ترین مدل های لوستر پذیرایی جدید کریستالی، لوسترهای آویز مدرن هستند که نور را به خوبی منعکس می کنند. این لوسترها از چند رشته زنجیر و تعداد زیادی کریستال ریز و درست تشکیل می شوند و جلوه زیبایی به خانه می دهند.
  • لوستر سقفی مدرن: لوسترهای سقفی سبک مدرن یکی از شیک ترین و جدیدترین لوسترهای پذیرایی هستند. لوسترهای سقفی از متریال مختلفی از جمله شیشه، کریستال و فلز ساخته می شوند و بهترین انتخاب برای خانه هایی با سقف کوتاه هستند.

چراغ آویز چشمه نور کد A6363/6H-G طلایی

چراغ آویز چشمه نور کد A6363/6H-BK مشکی

چراغ آویز چشمه نور کد A6363/6H-WT سفید

عوامل موثر در قیمت لوسترهای جدید پذیرایی

لوسترهای پذیرایی با توجه به طرح، سبک و ابعادی که دارند، دارای قیمت های مختلفی هستند. بعضی از لوسترهای پذیرایی جدید مجهز به ریموت هستند و می توان نور آنها را کم و زیاد کرد. کیفیت آلیاژ به کار رفته در لوستر یکی دیگر از مهم ترین عوامل موثر در قیمت لوستر است. هر اندازه آلیاژ به کار رفته در لوستر کیفیت بیشتری داشته باشد، قیمت لوستر بالاتر است.

لوستر پذیرایی جدید

لوستر مولکولی شیک برای اتاق پذیرایی

جمع بندی

لوستر پذیرایی جدید

لوستر پذیرایی جدید

در صورتی که قصد خرید لوستر پذیرایی جدید را دارید، باید به نکاتی که به آنها اشاره شد، توجه کنید. بهتر است لوسترهای اتاق پذیرایی از هر نظر با سبک دکوراسیون و سایر وسایل هماهنگی داشته باشند. یکی از بهترین مدل های لوستر برای سالن های پذیرایی بزرگ، لوسترهای آویز کریستال، لوسترهای آبشاری و لوسترهای شاخه ای بزرگ هستند.

مطلب مرتبط  پرفروش ترین لوستر های 1403 کدامند

فروشگاه چشمه نور با داشتن سال ها تجربه، یکی از بهترین مراکز برای خرید جدیدترین مدل های لوستر پذیرایی است.

دیدگاهتان را بنویسید