مطالب آموزشی

راهنمای کامل خرید لوستر اتاق خواب | ۵ نکته

راهنمای کامل خرید لوستر اتاق خواب

خرید لوستر اتاق خواب

خرید لوستر اتاق خواب: احتمالا شما نیز به این فکر کرده اید که به کار بردن یک لوستر در دکوراسیون اتاق خوابتان می تواند تا چه اندازه در زیباتر به نظر رسیدن فضای آن موثر باشد. در گذشته معمولا لوستر به عنوان یکی از ابزارهای روشنایی شناخته میشد که در سالن پذیرایی مورد استفاده قرار می گرفت. اما با پیشرفت معماری، استفاده از این چراغ های اشرافی در فضاهای دیگر منزل همچون آشپزخانه، راهرو و اتاق خواب نیز رواج پیدا کرد.

به طوری که امروزه شاهد تنوع بی نظیری در انواع لوسترهای سقفی یا دیواری مورد استفاده در فضاهای گوناگون منزل هستیم. اما اگر شما قصد خرید لوستر اتاق خواب را دارید، بهتر است این مقاله وبلاگ چشمه نور ا تا پایان مطالعه کنید زیرا قصد داریم نکات بسیار مهمی را برای داشتن بهترین انتخاب بیان کنیم.

مشاهده جدیدترین مدل ها، قیمت و خرید لوستر مدرن
خرید لوستر اتاق خواب

خرید لوستر اتاق خواب

۱- لوسترهایی با شدت نور مناسب را انتخاب کنید.

اتاق خواب محلی است برای آرامش. بنابراین بهتر است از انتخاب لوسترهای پر زرق و برق با تعداد شعله های زیاد خودداری کنید. این لوسترهای بزرگ بیشتر مناسب سالن های پذیرایی هستند و اگر هم برای اتاق خواب مورد استفاده قرار بگیرند، بیشتر جنبه تزیینی خواهند داشت و از آن ها استفاده کاربردی نمی شود. بنابراین بهترین کار این است که لوسترهایی با شدت نور و تعداد شعله مناسب را برای اتاق خواب خود انتخاب نمایید.

۲- خرید لوستر اتاق خواب سقفی یا آویز؟

مدل و ظاهر لوستر یکی از مهمترین مواردی است که در زمان خرید لوستر اتاق خواب باید به آن توجه شود. لوسترهای سقفی با لوسترهای آویز متفاوتند و با یک پنل به سقف متصل می شوند. بهتر است پیش از خرید مشخص کنید که قصد دارید کدامیک از این محصولات را برای اتاق خواب خود تهیه نمایید تا در هنگام خرید به آسانی بتوانید محصول مورد نظر را انتخاب نمایید.

۳- به چالش های تمیز کردن لوستر هم فکر کنید!

لوسترها نیز نیاز به تمیز کردن دارند و در صورتی که مدل های پیچیده را انتخاب نمایید، ممکن است در هنگام تمیز کردن آن ها با مشکل روبرو شوید.

۴- سلیقه خاص کار دستتان ندهد!

حتما با دیدن تنوع بی نظیر موجود در مراکز خرید لوستر اتاق خواب، سردرگم شده اید که کدام محصول را انتخاب نمایید! اما بهتر است پیش از انتخاب این نکته را به شما بگوییم که برخی از قطعات لوسترها قابل تعویض هستند و در صورت آسیب دیدن می توانید آن ها را با قطعه جدید تعویض نمایید. بنابراین سعی کنید مدل های خیلی ویژه و خاص که همانندشان در هیچ مغازه ای یافت نمی شود را انتخاب نکنید.

به عنوان مثال حباب های لوستر مولکولی در صورت آسیب دیدن قابل تعویض هستند. قطعا تعویض یک قطعه نسبت به خرید لوستر اتاق خواب جدید بسیار به صرفه تر خواهد بود.

خرید لوستر اتاق خواب جدید

خرید لوستر اتاق خواب جدید

۵- سایر نکات مهم در خرید لوستر اتاق خواب

  • سعی کنید لوستر اتاق خواب را با توجه به سبک طراحی اتاق خود انتخاب نمایید. این هماهنگی می تواند زیبایی اتاق شما را دو چندان کند. به عنوان مثال خرید لوستر اتاق خواب مدرن برای یک اتاق که به سبک کلاسیک چیدمان شده است چندان مناسب به نظر نمی رسد.
  • ابعاد و ارتفاع لوستر را متناسب با ابعاد اتاق خوابتان انتخاب نمایید.
  • در هنگام خرید لوستر اتاق خواب به رنگ لامپ های لوستر توجه کنید و آن را به گونه ای انتخاب کنید که منجر به اذیت شدن چشم هایتان نشود.

به عنوان نکته پایانی باید به این موضوع اشاره کنیم که شما می توانید از مدل های متنوع لوستر اتاق خواب در مجموعه چشمه نور دیدن نمایید و خرید لوستر اتاق خواب جدید را به صورت بی واسطه و با بهترین قیمت انجام دهید.

همچنین میتوانید کلیه محصولات ما را از فروشگاه اینترنتی دکورشاپ  هم تهیه کنید و سری هم به مطالب آموزشی و کاربردی در دکورمگ بزنید.

مشاهده جدیدترین مدل ها، قیمت و خرید لوستر مولکولی

دیدگاهتان را بنویسید