مطالب آموزشی

راهنمای خرید لوستر اتاق خواب

راهنمای خرید لوستر اتاق خواب

استفاده از لوستر در تمام قسمت های خانه نقش مهمی در زیباتر شدن دکوراسیون دارد. اتاق خواب یکی از قسمت های خانه است که نور پردازی آن اهمیت زیادی دارد. با خرید لوستر اتاق خواب که نور پردازی مناسبی داشته باشد، می توانیم آرامش لازم برای اتاق خواب را فراهم کنیم. بهتر است نور لوستری که برای اتاق خواب انتخاب می شود به سمت بالا باشد تا نور ملایمی ایجاد کند. با ما تا انتهای این مطلب وبلاگ چشمه نور همراه باشید.

مشاهده جدیدترین مدل ها، قیمت و خرید لوستر اتاق خواب
خرید لوستر اتاق خواب - لوستر آویز کنار تخت

خرید لوستر اتاق خواب | لوستر آویز کنار تخت

مشاهده جدیدترین مدل ها، قیمت و خرید لوستر دایکاست آلمینیوم

انواع مدل های لوستر اتاق خواب

مدل های مختلفی از لوستر برای اتاق خواب وجود دارد. لوسترهای دیواری یکی از پرکاربردترین انواع لوستر اتاق خواب هستند. لوسترهای دیواری بهترین انتخاب برای اتاق خواب هایی با سقف کوتاه هستند. یکی از بهترین مکان ها برای نصب لوسترهای دیواری، بالای تخت خواب است. در ادامه با بقیه مدل های لوستر اتاق خواب آشنا می شویم.

  • لوستر کنار تخت: این لوسترها که به عنوان لوسترهای رومیزی شناخته می شوند را می توانید کنار میز تخت خواب قرار دهید.
  • لوستر دوقلو: لوسترهای دوقلو یکی دیگر از انواع لوستر اتاق خواب هستند. این لوسترها برای اتاق خواب های بزرگ مناسب هستند و نور یکسانی در اتاق ایجاد می کنند.
  • لوستر مرکزی: خرید لوسترهای اتاق خواب که در مرکز اتاق نصب می شوند، موجب انعکاس مناسب نور در فضای اتاق خواب می شود. این لوسترها برای اتاق خواب های تاریک که نور کافی ندارند، بهترین انتخاب است.
خرید لوستر اتاق خواب

لوستر اتاق خواب

مشاهده جدیدترین مدل ها، قیمت و خرید لوستر آویز

نکات مهم در انتخاب لوستر اتاق خواب

در هنگام خرید لوستر اتاق خواب باید به موارد زیادی همچون متراژ اتاق خواب، سبک لوستر، جنس لوستر و همچنین رنگ آن توجه کرد. بهترین لوستر برای اتاق خواب های کوچک، لوستری است که ساده باشد و چراغ و شاخه زیادی نداشته باشد. در صورتی که سقف اتاق خواب شما ارتفاع کافی دارد و بلند است، لوسترهایی که آویز بلند دارند، موجب زیبا شدن اتاق خواب شما می شوند.

قیمت لوستر اتاق خواب بستگی به جنس و اندازه آن دارد. لوسترهای اتاق خواب در جنس های مختلفی مانند برنز، چوب، کریستال و شیشه تولید می شوند. هنگام خرید این لوسترها باید به سبک اتاق خواب دقت کرد و لوستری انتخاب کرد که با سایر وسایل اتاق خواب هماهنگی داشته باشد. لوسترهای کریستال برای اتاق خواب هایی که سبک کلاسیک دارند، بهترین انتخاب هستند. برای اتاق خواب هایی که سبک آنها مدرن است، لوسترهای مدرن و فانتزی مناسب است. در ادامه سایر نکات مهم برای خرید لوستر اتاق خواب را بررسی می کنیم.

  • یکی از مناسب ترین انواع لوستر اتاق خواب برای اتاق خواب هایی که نور کافی ندارند، لوسترهایی با حباب شفاف یا لوسترهای بدون حباب است.
  • برای اتاق خواب هایی که سقف آنها گچبری یا تزئینات دیگر دارد، لوسترهای ساده مناسب است.
  • مناسب ترین نور پردازی برای اتاق خواب، نورپردازی ملایم و یکنواخت است.

حتما بخوانید:

معرفی و قیمت انواع مدل آباژور ایستاده

خرید لوستر اتاق خواب - لوستر با نورپردازی مناسب

خرید لوستر اتاق خواب | لوستر با نورپردازی مناسب

مشاهده جدیدترین مدل ها، قیمت و خرید آباژور ایستاده و کنار سالنی

سئوالات متداول در مورد لوستر اتاق خواب

  1. چه لامپی برای لوستر اتاق خواب مناسب است؟

استفاده از لامپ های آفتابی و مهتابی در کنار هم، بهترین نور برای لوستر اتاق خواب است.

  1. کدام قسمت از سقف برای نصب لوستر اتاق خواب مناسب است؟

بهترین محل برای نصب لوستر اتاق خواب در مرکز اتاق خواب و بالای تخت خواب است.

جمع بندی

هماهنگ بودن رنگ لوستر اتاق خواب با سایر وسایل و رنگ دیوار موجب زیبایی بیشتر دکوراسیون می شود. رنگ های مختلفی برای انواع لوستر اتاق خواب وجود دارد و بهتر است رنگ لوستر متناسب با رنگ اتاق انتخاب شود. لوسترهای ساده و کم رنگ انتخاب مناسبی برای اتاق خواب هایی با رنگ سرد و تیره هستند.

برای خرید مناسب ترین قیمت لوستر اتاق خواب و مشاهده طرح های متنوع می توانید از کارشناسان ما در چشمه نور کمک بگیرید. همچنین میتوانید کلیه محصولات ما را از فروشگاه اینترنتی دکورشاپ تهیه کنید و سری هم به مطالب آموزشی و کاربردی در دکورمگ بزنید.

حتما بخوانید:

لوستر دایکاست چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید