لوسترهای چوب استیل - لوستر چشمه نور
لوسترهای چوب و استیل و یا به بیان دیگر لوستر های چوب و فلز لوسترهایی هستند که از ترکیب دو عنصر اصلی، اولی چوب و دومی فلز ساخته می شوند. البته حباب و بعضا کریستالهای تزیینی نیز نقش مهمی در زیباسازی این لوستر ساده و در عین حال دلپذیر دارند.
لوستر,چوب استیل,لوستر چوب استیل,لوستر چوبی,لوستر حباب دار,چشمه نور,سه شاخه,پنج شاخه,هفت شاخه
5783
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5783,page-child,parent-pageid-1384,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

لوسترهای چوب استیل

لوسترهای چوب استیل و یا به بیان دیگر لوستر های چوب و فلز لوسترهایی هستند که از ترکیب دو عنصر اصلی، اولی چوب و دومی فلز ساخته می شوند. البته حباب و بعضا کریستالهای تزیینی نیز نقش مهمی در زیباسازی این لوستر ساده و در عین حال دلپذیر دارند.
اولین نکته ای که در ارتباط با این لوستر ها به چشم می آید فُرم اصلی این لوسترهاست. فُرم این لوستر یادآوری فضای مدرن است و کاملا با این فضاها تناسب دارد. فضاهایی اسپرت، سبک، با مبلمانی عمدتا به شکل راحتی و یا در اتاق خوابهایی که عمدتا با چوبهای MDF تزیین شده اند.
عنصر استیل به کار گرفته شده در این نوع لوسترها ضمن ایجاد درخشندگی و زیبایی به دو رنگ کروم و طلا عرضه شده است که رنگ طلا باعث گرم شدن فضا و رنگ کروم باعث سرد به نظر رسیدن لوستر می شود.
جنس اصلی این لوسترها آهن است که طبق یک تکنولوژی خاص بسیار ظریف و بدون خط و خش هم شده و پرداخت می شود و پس از آن با یک لایه مناسب از آب طلا و یا کروم آبکاری می گردد. در صورتیکه لکه ای روی آبکاری نباشد و یا خش روی آن ایجاد نشود، شاخه ها و ستون لوستر در برابر نفوذ رطوبت کاملا مقاوم بوده و هیچ اشکالی حتی در طی سالیان برای آن ایجاد نمی شود.
چوب ها نیز در دو طرح عرضه شده است که یکی رنگ تیره یکدست و دیگری به طرح MDF است که با توجه به سایر عناصر موجود در فضای مورد استفاده بتواند بیشترین همخوانی را ایجاد نماید. استفاده از چوب در این لوستر باعث شده حس گرمی بیشتری در فضا ایجاد شود و آرامش همراه با نور در فضا منتشر شود. هماهنگونه که می دانید ذهن ما به گونه ای طراحی شده که در فضاهایی با عنصر طبیعی آرامش بیشتری را تجربه می کند. پس این لوسترها چوب را که نمادی از طبیعت است به خدمت گرفته اند تا شما در اثر مرور زمان حس بهتری نسبت به فضای خود داشته باشید.
لوستر چوب استیل (چوب فلز) در چهار سایز عرضه می شود؛ لوسترهای ۷ شاخه، ۵ شاخه، ۳ شاخه و دیوارکوب. شما بنا به نوع نیاز به میزان روشنایی می توانید یک یا ترکیبی از تعداد شاخه را برای فضای مورد نظرتان انتخاب کنید؛ اما به این نکته هم توجه کنید که در صورت نیاز به نور زیاد از مدلهایی استفاده کنید که حبابها رو به پایین طراحی شده است و در صورت نیاز به نور ملایم به سراغ مدلهایی بروید که حبابها رو به سقف هستند.
این را هم در نظر بگیرید که اگر طرفدار استفاده از لامپهای کم مصرف هستید و تمایل ندارید که لامپها از درون حبابها مشخص باشد؛ حتما به سراغ مدلهایی بروید که حباب کشیده و بزرگتری دارند. مسلما اگر دنبال ظرافت هستید و می خواهید یک لوستر شیک و جمع و جور داشته باشید، حبابهای کوچکتر، شفاف تر و در عین حال با لامپهای رشته ای E14 را انتخاب کنید تا از آن لذت ببرید.
 
نمونه های لوسترهای چوب استیل صنایع لوستر چشمه نور را در ادامه می توانید مشاهده کنید