مدل لوستر 2020

مدل لوسترهای ۲۰۲۰

لوستر یکی از عناصر مهم در دکوراسیون محل مورد نظر شما می باشد .برای انتخاب لوستر مناسب باید فاکتور های بسیاری را از جمله جنس لوستر ، مدل لوستر ،تناسب میان نوع طرح و رنگ لوستر انتخابی با دکوراسیون فضای مورد نظر و از همه مهم تر اندازه مناسب لوستر مورد نظرتان با محیط است .ممکن است شما برای دیزاین محل مورد نظر خود هزینه ی زیادی کرده باشید ولی اگر محیط شما نور پردازی مناسبی نداشته باشد ،زیبایی آن محیط به چشم نمی آید .انتخاب نوع نور پردازی و منبع نور فاکتور بسیار مهمی در فضا است .

دراین مقاله میخواهیم به بررسی بهترین انواع لوستر سال ۲۰۲۰ بپردازیم .

شاید برخی فکر میکنند که بهترین نوع لوستر ٬ کریستالی سقفی ،شاخه دار و.. است و به همین خاطر کمتر به مدرن بودن آن توجه شده است .

در زیر به بررسی چند مدل لوستر سال ۲۰۲۰ می پردازیم که به صورت ماهرانه طراحی شده اند .

لوستر آویز

لوستر آویز کریستالی

این لوستر بسیار مناسب فضا هایی با سقف بلند است و انتخاب مناسبی برای تالار ها و لابی هتل ها و حتی خانه هایی با فضای بسیار بزرگ است .

لوستر بالای میز ناهارخوری

لوستر بالای میز ناهارخوری

لوستر فوق بسیار خلاقانه طراحی شده است و یکی از مدل لوستر است که همون طور که در تصویر مشاهده می کنید این لوستر بسیار مناسب بالای میز غذا خوری و محیط غذا خوری شما می باشد .

لوستر کریستالی

لوستر کریستالی

این لوستر بسیار زیبا کاملا نمایان کننده ی تلفیق سبک مدرن و کلاسیک است و از کریستال ها در آن به زیبایی استفاده شده است .از این تایپ لوستر ها می توانیم در بالای میز غذا خوری و راهرو های دراز استفاده کنیم .

لوستر سقفی

لوستر سقفی

لوستر سقفی با طراحی فوق العاده .این لوستر می تواند برای همه نوع خانه هایی مناسب باشد از جمله خانه هایی که دارای سقف کوتاه هستند .

لوستر مدرن

لوستر مدرن

این لوستر مدرن بسیار مناسب برای فضا های آشپزخانه و اتاق خواب و یا حتی پذیرایی هایی با دکوراسیون مدرن می باشد . از این تایپ لوسترها می توان برای کافه نیز استفاده شود .

لوستر مدرن

این لوستر مدرن بسیار مناسب برای سبک دکوراتیو صنعتی و مدرن است و همچنین می تواند برای اتاق کار نیز انتخاب مناسبی باشد .

در این لوستر از کریستال ها به زیبایی استفاده شده است و بسیار مناسب فضا های مدرن است البته باید دقت کرد این لوسترها به خاطر اینکه درای شاخه های به سمت بالا هستند و همچنین دارای کلاهک هستند به شما نور زیادی را نخواهند داد.

لوستر فانتزی

لوستر فانتزی

این لوستر بسیار زیبا و فانتزی است و می توان از آن در پذیرایی های مدرن و حتی هنری و اتاق خواب ها و.. استفده شود .

لوستر آویز کریستالی

لوستر آویز کریستالی

این لوستر به صورت آبشاری طراحی شده است و به خاطر کریستال های آویزی به کار رفته در آن منعکس شدن نور از روی آن ها بسیار زیبا و خارق العاده است و جلوه ی خاصی را به فضای شما می دهد .

لوستر فوق دارای طراحی خاص و خارق العاده ای می باشد . معمولا از لوستر های آویزی به این شکل که فرم کشیده و مستطیلی نیز دارند برای بالای میز غذا خوری ،راهرو ها یا بالای پیشخوان ها استفاده می شود .

لوسترآویز کریستالی

این طراحی بسیار زیبا کاملا مناسب فضاهایی با سالن بزرگ می باشد مانند تالار ها و هتل ها یا حتی خانه هایی با متراز بالا چرا به زیبایی قابلیت بیان کردن شکوه و جلال را دارد .

لوستر سقفی مدرن

لوستر سقفی مدرن

لوستر فوق دارای طراحی چند بعدی و خاص است و همان طور که در تصویر مشخص است کاملا مناسب خانه هایی با سبک دکورآسیون مدرن می باشد . لوسترهایی که در این تایپ هستند راحت می توان با انواع مبلمان ها به خصوص راحتی ست کرد و با تغییر وسایل دکور اسیون خود نیاز به تعویض ندارد چرا که با توجه به اینکه لوستر ها جزو اقلام لوکس و تزئینی گران قیمت هستند تعویض آن ها کاری مشکل و هزینه بر است .

این قبیل لوستر با وجود اینکه طراحی خاصی ندارد ولی بسیار مورد پسند طرف داران سبک مدرن و روستیک هستند چرا که بیان کننده طبیعی و قدیمی بودن هستند . این تایپ از لوستر ها امروزه در کافه ها و رستوران ها بسیار کاربرد دارد .

لوستر برنزی

این لوستر برنزی بسیار مناسب فضای پذیرایی می باشد. این سبک از لوستر را می توان به راحتی با دکوراسیون مدرن و روستیک استفاده کرد . لوستر های برنزی به علت جنس فلز به کار رفته در آن ها از جمله لوسترهای گرون محسوب می شوند .
امیدوارم این مقاله توانسته باشد به شما کمک کرده باشد . می توانیید نمونه های بیشتری از مدل لوستر امسال را در وب سایت ما مشاهده کنید و در صورت پسند خرید نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید