عرضه محصولات چشمه نور از طریق بالغ بر ۳۰۰ فروشگاه در سراسر کشور صورت می پذیرد؛ به همین جهت، در سایت حاضر، تسهیلاتی برای متصدیان این فروشگاهها در نظر گرفته شده است تا به سهولت از آخرین اطلاعات به روز بازدید نموده و در جریان جزییات تولید قرار بگیرند. همچنین با دسترس داشتن تصاویر و مشخصات محصولات بتوانند سفارش خود را بدون بروز هیچ گونه اشتباهی، که بعضا هنگام ارایه سفارش تلفنی اتفاق می افتد، ثبت نمایند.

درخواست نمایندگی فروش چشمه نور کار بسیار آسانی است، کافی است اطلاعات خود را به صورت کامل وارد نمایند. (حتما توجه داشته باشید که اطلاعات مربوط به فروشگاه باید تکمیل شود) سپس این اطلاعات در اختیار بازاریابان قرار گرفته و ایشان ضمن بررسی صحت و سقم اطلاعات با شما تماس گرفته و شرایط کامل همکاری را در اختیار شما قرار می دهند. در صورتیکه توافق اولیه صورت گرفته، مشاور فروش به فروشگاه شما مراجعه نموده و قرارداد همکاری را تنظیم می نماید.

با توجه به تنوع بسیار بالا در تولید و عرضه محصولات، ما آخرین اطلاعات را روی وب سایت رسمی شرکت می گذاریم تا هم در زمان شما صرفه جویی نموده و هم دقت شما در سفارش را بالا ببرد. نکته جالب دیگر این است که شما ضمن برخورداری از آخرین اطلاعات مربوط به محصولات و تخفیفات مربوطه، از نظرات مشتریان راجع به هر کالا آگاه شده و برترین محصولات از دید مشتریان را خواهید دانست.

پیشنهاد ما این است که فرصت را از دست نداده و هر چه سریعتر ثبت نام نمایید.

درخواست نمایندگی خود را ثبت کنید